free bootstrap themes

Directie

Kitty Geerinckx

Directeur

Catherine
Tonneau-Midol

TAC

Middenkader

Albert Baeckens

Graadco 1ste graad

Marc Jacobs

Graadco 2de graad

Yolanda Bleeckx

Graadco 3de graad

Secretariaat en ondersteunend personeel

Hilde Packolet

Boeken Iddink

Katrin Van Herbruggen

Leerlingenadministratie

Nancy Van Bokhoven

Leerlingensecretariaat

Françoise Henrard

Boekhouding

Patsy Bruylants

Personeelsadministratie

Natalie Docx

ICT-coördinator

Vakgroep Auto

Jamal Bouhdifi

Johan Wouters

Vakgroep Beeld & Muziek

Jan Van Hove

Charlotte Froyen

Vakgroep Elektriciteit

Yolanda Bleeckx

Marc Tielemans

Bert Van der Jeught

Steven De Groof

Geert Van Cleemput

Wout Verelst

Jorn Michielsen

Bert Verstreken

Philippe Jacques

Bart Leynen

Vakgroep Geschiedenis

Peter Moens

Hugo Moors

Nicole Moris

Cindy Smits

Quinten De Min

Vakgroep Godsdienst

Walter Van Goethem

Marc Jacobs

Dafne Janssens

Vakgroep Talen

Chantal Tilleman

Nicole Moris

Quinten De Min

Eline Bodyn

Cindy Smits

Christine Bulinckx

Dorien Van Beurden

Vakgroep Wiskunde

Toon Verschaeren

Frederik Schepers

Heleen Romanus

Dorien Van Beurden

Raf Van Dijck

Sarah Delsard

Marc Jacobs

Wout Verelst

Vakgroep Lassen-Constructie

Christophe Smans

Raf Van der Veken

Vakgroep Mechanica

Erik Aubroek

Heleen Romanus

Jan Rombouts

Gunther Nuyts

Wout Verelst

Vakgroep Basismechanica

Raf Van der Veken

Wesley Goossens

Christophe Smans

Johan Wouters

Vakgroep Praktijk 1ste graad / Fab- en crealab / MM / WW / Creatieve Vorming

Jochem van Rheenen

Wesley Goossens

Charlotte Froyen

Jorn Michielsen

Benjamin Snoeckx

Cathy Philipsen

Vakgroep Lichamelijke Opvoeding

Stef Thijs

Maarten Bogaert

Vakgroep MAVO / PAV

Hugo Moors

Liesbet Crombez

Dorien Van Beurden

Vakgroep Aardrijkskunde

Hugo Moors

Marc Jacobs

Karen Coremans

Toon Verschaeren

Cathy Philipsen

Vakgroep Wetenschappen

Karen Coremans

Frederik Schepers

Wout Verelst

Heleen Romanus

Cathy Philipsen

Benjamin Snoeckx

Marc Tielemans